Staňte se členem výzkumného týmu nového ústavu

Výzkum hypnózy prožívá v dnešním světě prosperující vývoj, a to jak v teoretických, tak v praktických aspektech.  V průběhu letošního podzimu je v plánu založení nového ústavu pro výzkum hypnózy. Jeho cílem je zvýšit současný stav vědeckých poznatků o tomto fenoménu, který je ve většině publikací zachycen populárním a senzačním způsobem a mnoha lidmi není uznáván vůbec. Ústav bude zakládat doktor Jakub Tenčl. Vy máte nyní skvělou příležitost projevit zájem stát se členem výzkumného týmu.

Doktor Jakub Tenčl je klinický hypnoterapeut, spisovatel a předseda Britské asociace terapeutů a hypnoterapeutů. Uznávaný je u nás i ve světě. Máte-li zájem s tímto vynikajícím hypnoterapeutem spolupracovat, můžete se přihlásit na volné pozice do týmu.

Hypnóza je dnes stále velmi zajímavým tématem k diskuzi, má své příznivce i odpůrce. V současné době patří mezi jeden z nejpoužívanějších postupů při léčbě psychických problémů.

Problematika hypnózy je velmi oblíbená jak mezi odborníky a specialisty, tak mezi laiky. Hypnóza a autohypnóza se staly předmětem vážného teoretického a empirického výzkumu v různých oblastech psychologie.

V novém ústavu pro výzkum hypnózy jsou důležitým jádrem psychoterapeuti s komplexním vzděláním, kteří vycházejí z klinické hypnózy, kteří mají klinické znalosti v kombinaci s různými přístupy a terapeutickými metodami, jež tvoří integrovaný model psychoterapie. Noví zájemci se mohou hlásit na telefonních číslech 800 040 401 (z pevné linky) a +44 7704734834 nebo na emailu info@klinickahypnoterapie.cz.

Otevřít chat
Jak Vám mohu pomoci?