Staňte se členem výzkumného týmu nového ústavu

Výzkum hypnózy prožívá v dnešním světě prosperující vývoj, a to jak v teoretických, tak v praktických aspektech.  V průběhu letošního podzimu je v plánu založení nového ústavu pro výzkum hypnózy. Jeho cílem je zvýšit současný stav vědeckých poznatků o tomto fenoménu, který je ve většině publikací zachycen populárním a senzačním způsobem a mnoha lidmi není uznáván vůbec. Ústav bude zakládat doktor Jakub Tenčl. Vy máte nyní skvělou příležitost projevit zájem stát se členem výzkumného týmu.

Doktor Jakub Tenčl je klinický hypnoterapeut, spisovatel, místopředseda Českého spolku hypnoterapeutů a předseda Britské asociace terapeutů a hypnoterapeutů. Uznávaný je u nás i ve světě. Máte-li zájem s tímto vynikajícím hypnoterapeutem spolupracovat, můžete se přihlásit na volné pozice do týmu.

Hypnóza je dnes stále velmi zajímavým tématem k diskuzi, má své příznivce i odpůrce. V současné době patří mezi jeden z nejpoužívanějších postupů při léčbě psychických problémů.

Problematika hypnózy je velmi oblíbená jak mezi odborníky a specialisty, tak mezi laiky. Hypnóza a autohypnóza se staly předmětem vážného teoretického a empirického výzkumu v různých oblastech psychologie.

V novém ústavu pro výzkum hypnózy jsou důležitým jádrem psychoterapeuti s komplexním vzděláním, kteří vycházejí z klinické hypnózy, kteří mají klinické znalosti v kombinaci s různými přístupy a terapeutickými metodami, jež tvoří integrovaný model psychoterapie. Noví zájemci se mohou hlásit na telefonních číslech 800 040 401 (z pevné linky) a +44 7704734834 nebo na emailu info@klinickahypnoterapie.cz.