Knihy a CD

Hypnotické skripty pro hypnoterapeuty (Kniha)

simple_book_mockup

 

Kniha obsahuje soubor vybraných skriptů, určené pro hypnoterapeuty k použití pro své klienty. Skripty byly aplikovány v praxi s pozitivním výsledkem. Tato kniha vyšla i v anglickém jazyce.

108 Kč

 

 

 

 

 

Lovefullness: Metoda sebepřijetí (Kniha)

cover_lovefullness_mockup

Víte, že Vaše pocity mají neomezenou sílu? Je to Vaše dokonalost ve Vás. Můžete znovuobjevit tento potenciál skrze tuto metodu. Tato kniha je souborem vysvětlení a instrukcí jak pracovat s touto metodou. Každá kapitola má svůj úkol což by Vám mělo pomocí pochopit podstatu této metody.

108 Kč

 

 

 

 

 

Hypnoza pro posílení imunity (CD)

booklet-czObsahuje dvě nahrávky, přičemž jedna je podprahová kde autorem hudby je Edvard Grieg – Peer Gynt. Obě nahravky obsahují stejný skript, každou se doporučuje poslouchat před spaním jednou za dva dny. Nahravky jsou určené k relaxaci a nenahrazují lékařskou péči v žádném případě.

99 Kč

 

 

 

 

 

Hypnoza pro zvládání bolesti (CD)

Obsahuje tři verze, jedna se solfeggio frekvencí 174 Hz a druhá s frekvencí 396 Hz, které napomáhají léčení. Nahrávky jsou určené k relaxaci a nenahrazují lékařskou péči v žádném případě.

108 Kč

 

 

 

 

 

 

Hypnoza pro překonání spánkové deprivace (CD)

Nahrávka je určená k relaxaci a nenahrazuje lékařskou péči v žádném případě.

108 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Hypnoza pro překonání strachu ze smrti (CD)

Existují fáze smutku, jak je popsáno, první etapa je popírání a izolace, druhá je hněv, třetí je vyjednávání, čtvrtá je deprese a poslední z nich je přijetí. Toto CD může poskytnout pomoc v posledním stádiu. Přijetí toho, co je nevyhnutelné v budoucnosti nebo co se stalo.

99 Kč

 

 

 

 

 

Hypnoza Volume 1 (CD)

V tomto svazku najdete hypnózu pro posílení sebevědomí a progresivní relaxaci a hypnózu pro zpřítomnění. Záznam se doporučuje poslouchat před spaním. Záznamy na tomto CD jsou určeny k relaxaci a nemají sloužit jako náhrada lékařské péče jakéhokoliv druhu. Skripty v těchto záznamech byly použity v klinické praxi s pozitivní zpětnou vazbou.

99 Kč

 

 

 

 

Relaxační hudba “The Mystery of Life” – Tajemství života (CD)

CD100_out

 

Hudba byla zkomponována k autobiografické knize Tajemství života.

59 Kč

 

 

 

 

 

 

Perception from a multicultural perspective (Kniha)

Perhaps you have had a long relationship and your partner was of another origin. So you had very intense experiences. But maybe till today is hard to understand some unexplained reactions of your partner or how is possible to overcome whether cultural or language barriers. This book brings explanation based on gained experiences from therapeutic practice.

Another situation, where this book can bring more understanding is when you are traveling to another country and there you live for a longer time. Perhaps you’ve experienced the loneliness and misunderstanding, many years can last to overcome barriers. Maybe this book will give you a solution.

250 Kč

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save